sre., 10.11.2021



11:00
Kinodvor
Drive my Car
(Drive my Car )
2021
15:00
Kinodvor
Luknja
(Il Buco )
2021
15:15
Kino Komuna
Chiara
(A Chiara )
2021
15:15
Linhartova dvorana
Škatla spominov
(Memory Box )
2021
15:40
Dvorana Slovenske kinoteke
Začetek
(Dasatskisi)
2020
15:45
Kosovelova dvorana
Kelti
(Kelti )
2021
16:00
Kino Bežigrad
Intregalde
(Intregalde)
2021
18:00
Maribox
Atlas ptic
(Atlas ptáku)
2021
18:00
Kinodvor
Nebesa
(Nebesa )
2021
18:15
Kino Komuna
Spencer
(Spencer )
2021
18:30
Kosovelova dvorana
Mala mama
(Petit maman )
2021
18:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Viridiana
(Viridiana)
1961
18:45
Kino Bežigrad
Vojvoda
(The Duke )
2020
19:30
Linhartova dvorana
Pravi moški
(Ich bin dein Mensch)
2021
20:00
APT Novo mesto
Junak
(Ghahreman)
2021
20:15
Maribox
Vse je bilo v redu
(Tout s'est bien passé)
2021
20:45
Kosovelova dvorana
Velika svoboda
(Grosse Freiheit)
2021
21:00
Kino Komuna
Atlantida
(Atlantide )
2021
21:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Zaslišanje
(Przesluchanie)
1982
21:30
Kinodvor
Kala Azar
(Kala Azar)
2020

čet., 11.11.2021



11:00
Kinodvor
Vorteks
(Vortex )
2021
15:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Bežna srečanja
(Korotkie vstreči )
1967
15:30
Kinodvor
Nitram
(Nitram )
2021
15:30
Linhartova dvorana
Pariz, 13. okrožje
(Les Olympiades, Paris 13e )
2021
15:40
Kino Komuna
Pobesneli bivol
(Jallikattu)
2019
16:00
Kosovelova dvorana
Telesce
(Piccolo corpo )
2021
18:00
Maribox
Morena
(Murina )
2021
18:00
Kino Bežigrad
Oblak v njeni sobi
(Ta fang jian li de yun)
2020
18:10
Dvorana Slovenske kinoteke
Bebia, moji edini želji
(Bebia, a mon seul désir )
2021
18:15
Linhartova dvorana
Spencer
(Spencer )
2021
18:15
Kino Komuna
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
18:30
Kosovelova dvorana
Azor
(Azor )
2021
18:30
Kinodvor
Balon
(Qi qiu)
2019
20:00
APT Novo mesto
Nemirni
(Les intranquilles )
2021
20:15
Maribox
Najbolj grozen človek na svetu
(Verdens verste menneske)
2021
20:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Obljubljene dežele
(Promised Lands )
1974
20:45
Kino Bežigrad
Titan
(Titane)
2021
21:00
Linhartova dvorana
Nebesa
(Nebesa )
2021
21:10
Kosovelova dvorana
Neskončni dve minuti
(Droste no hate de bokura)
2021
21:15
Kinodvor
Kupe št. 6
(Hytti nro 6)
2021
21:15
Kino Komuna
Nesrečni fuk ali Nori pornič
(Babardeala cu bucluc sau porno balamuc)
2021

pet., 12.11.2021



11:00
Kinodvor
Začetek
(Dasatskisi)
2020
15:15
Dvorana Slovenske kinoteke
Vzpon
(Voshoždenje)
1977
15:30
Kosovelova dvorana
Ahedino koleno
(Ha'berech)
2021
15:30
Linhartova dvorana
Pohodi plin!
(Jaddeh Khaki)
2021
15:30
Kino Komuna
Velika svoboda
(Grosse Freiheit)
2021
15:45
Kino Bežigrad
Jezdeci pravice
(Retfardighedens ryttere)
2020
16:15
Kinodvor
Sladka stvar
(Sweet Thing)
2020
18:00
Linhartova dvorana
Benedetta
(Benedetta )
2021
18:00
Maribox
Vojvoda
(The Duke )
2020
18:10
Dvorana Slovenske kinoteke
Zločin v Cuenci
(El Crimen de Cuenca )
1980
18:15
Kosovelova dvorana
Nemirni
(Les intranquilles )
2021
18:30
Kino Bežigrad
Nitram
(Nitram )
2021
18:30
Kino Komuna
Pravi moški
(Ich bin dein Mensch)
2021
18:45
Kinodvor
Mala mama
(Petit maman )
2021
20:00
APT Novo mesto
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
20:15
Maribox
Pravi moški
(Ich bin dein Mensch)
2021
20:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Kaj vidimo, ko se ozremo v nebo?
(Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?)
2021
21:00
Kinodvor
Azor
(Azor )
2021
21:00
Linhartova dvorana
Prasica, slabšalni izraz za žensko
(Prasica, slabšalni izraz za žensko)
2021
21:10
Kino Komuna
Francoska depeša
(The French Dispatch )
2021
21:15
Kosovelova dvorana
Pobesneli bivol
(Jallikattu)
2019

sob., 13.11.2021



11:00
Kinodvor
Izgubljene iluzije
(Illusions perdues )
2021
11:00
Kino Komuna
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
15:20
Linhartova dvorana
Junak
(Ghahreman)
2021
15:30
Kinodvor
Moje življenje kot Lotta
(Mein Lotta-Leben )
2019
15:40
Kosovelova dvorana
Bertov dnevnik
(Berts dagbok)
2020
15:40
Kino Komuna
Morena
(Murina )
2021
15:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Alica v mestu čudes
(Alicia en el pueblo de maravillas)
1991
17:45
Maribox
Prasica, slabšalni izraz za žensko
(Prasica, slabšalni izraz za žensko)
2021
18:00
Kino Bežigrad
Bergmanov otok
(Bergman Island )
2021
18:10
Kosovelova dvorana
Bebia, moji edini želji
(Bebia, a mon seul désir )
2021
18:10
Kinodvor
Telesce
(Piccolo corpo )
2021
18:10
Kino Komuna
Vse je bilo v redu
(Tout s'est bien passé)
2021
18:15
Dvorana Slovenske kinoteke
In potem sva zaplesala
(Da chven vitsek'vet)
2019
18:30
Linhartova dvorana
Francoska depeša
(The French Dispatch )
2021
20:00
APT Novo mesto
Vojvoda
(The Duke )
2020
20:30
Maribox
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
20:50
Kino Bežigrad
Drive my Car
(Drive my Car )
2021
21:00
Kosovelova dvorana
Cenzorka
(Censor )
2021
21:00
Kino Komuna
Jezdeci pravice
(Retfardighedens ryttere)
2020
21:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Špicelj
(Le Doulos )
1962
21:00
Linhartova dvorana
Titan
(Titane)
2021
21:15
Kinodvor
Chiara
(A Chiara )
2021

ned., 14.11.2021



11:00
Kinodvor
Oblak v njeni sobi
(Ta fang jian li de yun)
2020
15:15
Kinodvor
Preko meje
(Flukten over grensen)
2020
15:20
Linhartova dvorana
Francoska depeša
(The French Dispatch )
2021
15:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Leon Morin, duhovnik
(Léon Morin, pretre)
1961
15:45
Kino Komuna
Kje je Venera?
(Në kërkim të Venerës)
2021
15:50
Kosovelova dvorana
Dekle in pajek
(Das Mädchen und die Spinne)
2021
17:15
Maribox
Izgubljene iluzije
(Illusions perdues )
2021
17:50
Kinodvor
Velika svoboda
(Grosse Freiheit)
2021
18:00
Kino Bežigrad
Najbolj grozen človek na svetu
(Verdens verste menneske)
2021
18:00
Linhartova dvorana
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
18:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Bežna srečanja
(Korotkie vstreči )
1967
18:30
Kosovelova dvorana
Morena
(Murina )
2021
18:30
Kino Komuna
Prasica, slabšalni izraz za žensko
(Prasica, slabšalni izraz za žensko)
2021
20:00
APT Novo mesto
Telesce
(Piccolo corpo )
2021
20:15
Maribox
Titan
(Titane)
2021
20:50
Dvorana Slovenske kinoteke
Začetek
(Dasatskisi)
2020
21:00
Kosovelova dvorana
Atlantida
(Atlantide )
2021
21:00
Kino Komuna
Jagnje
(Dyrid)
2021
21:00
Linhartova dvorana
Nesrečni fuk ali Nori pornič
(Babardeala cu bucluc sau porno balamuc)
2021
21:00
Kino Bežigrad
Vorteks
(Vortex )
2021

pon., 15.11.2021



11:00
Kinodvor
Pariz, 13. okrožje
(Les Olympiades, Paris 13e )
2021
15:30
Linhartova dvorana
Izgubljene iluzije
(Illusions perdues )
2021
15:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Brighton, četrta ulica
(Brighton 4th )
2021
15:45
Kino Komuna
Neskončni dve minuti
(Droste no hate de bokura)
2021
15:45
Kinodvor
Policistova skrivnost
(Leynilögga)
2021
16:00
Kosovelova dvorana
Kala Azar
(Kala Azar)
2020
18:00
Kino Bežigrad
Dogodek
(L'evenement )
2021
18:00
Maribox
Telesce
(Piccolo corpo )
2021
18:00
Kino Komuna
Telesce
(Piccolo corpo )
2021
18:15
Dvorana Slovenske kinoteke
Maškarada
(Maškarada)
1971
18:30
Kinodvor
Hiša spominov
(Casa de Antiguidades)
2020
18:30
Kosovelova dvorana
Pohodi plin!
(Jaddeh Khaki)
2021
19:30
Linhartova dvorana
Vojvoda
(The Duke )
2020
20:15
Maribox
Nemirni
(Les intranquilles )
2021
20:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Viridiana
(Viridiana)
1961
20:40
Kino Bežigrad
Pravi moški
(Ich bin dein Mensch)
2021
21:00
Kino Komuna
Belle: zmaj in pegasta princesa
(Ryu to Sobakasu no Hime)
2021
21:00
Kosovelova dvorana
Služabniki
(Služobnici)
2020
22:00
Linhartova dvorana
Nitram
(Nitram )
2021

tor., 16.11.2021



11:00
Kinodvor
Francoz
(Francuz)
2019
15:30
Kinodvor
Amparo
(Amparo )
2021
15:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Nori Pierrot
(Pierrot le Fou )
1965
15:30
Kino Komuna
Sladka stvar
(Sweet Thing)
2020
15:45
Linhartova dvorana
Mala mama
(Petit maman )
2021
15:45
Kosovelova dvorana
Oblak v njeni sobi
(Ta fang jian li de yun)
2020
17:45
Maribox
Škatla spominov
(Memory Box )
2021
18:00
Linhartova dvorana
Inventura
(Inventura )
2021
18:00
Kino Komuna
Nebesa
(Nebesa )
2021
18:00
Kino Bežigrad
Vse je bilo v redu
(Tout s'est bien passé)
2021
18:20
Dvorana Slovenske kinoteke
Rajski sadeži
(Ovoce stromu rajskych jime)
1970
18:30
Kinodvor
Ahedino koleno
(Ha'berech)
2021
18:30
Kosovelova dvorana
Atlas ptic
(Atlas ptáku)
2021
20:15
Maribox
Nebesa
(Nebesa )
2021
20:50
Kino Bežigrad
Nesrečni fuk ali Nori pornič
(Babardeala cu bucluc sau porno balamuc)
2021
21:00
Kino Komuna
Balon
(Qi qiu)
2019
21:00
Linhartova dvorana
Drive my Car
(Drive my Car )
2021
21:00
Kosovelova dvorana
Škatla spominov
(Memory Box )
2021

sre., 17.11.2021



11:00
Kinodvor
O naključju in domišljiji
(Guzen to sôzô)
2021
15:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Asjina sreča
(Istorija Asi Kljačinoj, kotoraja ljubila, da ne vyšla zamuž)
1966
15:30
Kosovelova dvorana
Brighton, četrta ulica
(Brighton 4th )
2021
15:30
Kinodvor
Hiša spominov
(Casa de Antiguidades)
2020
15:30
Linhartova dvorana
Kupe št. 6
(Hytti nro 6)
2021
16:00
Kino Komuna
Dekle in pajek
(Das Mädchen und die Spinne)
2021
17:30
Maribox
Velika svoboda
(Grosse Freiheit)
2021
18:00
Kino Bežigrad
Azor
(Azor )
2021
18:00
Kosovelova dvorana
Chiara
(A Chiara )
2021
18:00
Kinodvor
Kje je Venera?
(Në kërkim të Venerës)
2021
18:10
Dvorana Slovenske kinoteke
Vzpon
(Voshoždenje)
1977
18:15
Linhartova dvorana
Junak
(Ghahreman)
2021
18:40
Kino Komuna
Služabniki
(Služobnici)
2020
20:00
Kino Metropol Celje
Vojvoda
(The Duke )
2020
20:15
Maribox
Junak
(Ghahreman)
2021
20:40
Kino Bežigrad
Benedetta
(Benedetta )
2021
20:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Špicelj
(Le Doulos )
1962
21:00
Kosovelova dvorana
Francoz
(Francuz)
2019
21:00
Kino Komuna
Nemirni
(Les intranquilles )
2021
21:15
Linhartova dvorana
Belle: zmaj in pegasta princesa
(Ryu to Sobakasu no Hime)
2021
21:15
Kinodvor
Inventura
(Inventura )
2021

čet., 18.11.2021



11:00
Kinodvor
Neskončni dve minuti
(Droste no hate de bokura)
2021
15:15
Dvorana Slovenske kinoteke
Zaslišanje
(Przesluchanie)
1982
15:30
Kinodvor
Atlantida
(Atlantide )
2021
15:30
Linhartova dvorana
Balon
(Qi qiu)
2019
15:40
Kino Komuna
In potem sva zaplesala
(Da chven vitsek'vet)
2019
16:00
Kosovelova dvorana
Luknja
(Il Buco )
2021
18:00
Kino Bežigrad
Kelti
(Kelti )
2021
18:00
Maribox
Mala mama
(Petit maman )
2021
18:15
Linhartova dvorana
Dogodek
(L'evenement )
2021
18:15
Dvorana Slovenske kinoteke
Leon Morin, duhovnik
(Léon Morin, pretre)
1961
18:30
Kosovelova dvorana
Amparo
(Amparo )
2021
18:30
Kinodvor
Labodji spev
(Swan Song)
2021
18:30
Kino Komuna
Policistova skrivnost
(Leynilögga)
2021
20:00
Maribox
Inventura
(Inventura )
2021
20:00
Kino Metropol Celje
Telesce
(Piccolo corpo )
2021
20:45
Kino Bežigrad
Jagnje
(Dyrid)
2021
21:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Bebia, moji edini želji
(Bebia, a mon seul désir )
2021
21:00
Kosovelova dvorana
Izgubljene iluzije
(Illusions perdues )
2021
21:00
Linhartova dvorana
Vse je bilo v redu
(Tout s'est bien passé)
2021
21:15
Kinodvor
Atlas ptic
(Atlas ptáku)
2021
21:15
Kino Komuna
Titan
(Titane)
2021

pet., 19.11.2021



11:00
Kinodvor
Kala Azar
(Kala Azar)
2020
15:20
Linhartova dvorana
Nemirni
(Les intranquilles )
2021
15:30
Kino Komuna
Francoz
(Francuz)
2019
15:30
Kinodvor
Pobesneli bivol
(Jallikattu)
2019
15:40
Kosovelova dvorana
Kje je Venera?
(Në kërkim të Venerës)
2021
16:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Obljubljene dežele
(Promised Lands )
1974
17:45
Maribox
Dogodek
(L'evenement )
2021
18:00
Kino Bežigrad
Inventura
(Inventura )
2021
18:10
Kinodvor
Kelti
(Kelti )
2021
18:15
Linhartova dvorana
Najbolj grozen človek na svetu
(Verdens verste menneske)
2021
18:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Brighton, četrta ulica
(Brighton 4th )
2021
18:30
Kosovelova dvorana
Sladka stvar
(Sweet Thing)
2020
18:40
Kino Komuna
Pohodi plin!
(Jaddeh Khaki)
2021
20:00
Kino Metropol Celje
Nemirni
(Les intranquilles )
2021
20:15
Maribox
Jagnje
(Dyrid)
2021
20:45
Kino Bežigrad
Prasica, slabšalni izraz za žensko
(Prasica, slabšalni izraz za žensko)
2021
20:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Rajski sadeži
(Ovoce stromu rajskych jime)
1970
21:00
Kosovelova dvorana
Intregalde
(Intregalde)
2021
21:10
Kino Komuna
Benedetta
(Benedetta )
2021
21:15
Linhartova dvorana
Bergmanov otok
(Bergman Island )
2021
21:20
Kinodvor
Morena
(Murina )
2021

sob., 20.11.2021



11:00
Kino Komuna
Prasica, slabšalni izraz za žensko
(Prasica, slabšalni izraz za žensko)
2021
11:00
Kinodvor
Škatla spominov
(Memory Box )
2021
15:00
Kinodvor
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
15:30
Kino Komuna
Dogodek
(L'evenement )
2021
15:30
Linhartova dvorana
Francoska depeša
(The French Dispatch )
2021
15:30
Kosovelova dvorana
Preko meje
(Flukten over grensen)
2020
15:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Zločin v Cuenci
(El Crimen de Cuenca )
1980
17:30
Maribox
Jezdeci pravice
(Retfardighedens ryttere)
2020
18:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Asjina sreča
(Istorija Asi Kljačinoj, kotoraja ljubila, da ne vyšla zamuž)
1966
18:00
Kino Bežigrad
Atlas ptic
(Atlas ptáku)
2021
18:00
Kinodvor
Intregalde
(Intregalde)
2021
18:10
Kino Komuna
Junak
(Ghahreman)
2021
18:10
Kosovelova dvorana
Policistova skrivnost
(Leynilögga)
2021
20:00
Linhartova dvorana
Belmondo veličastni
(Le Magnifique )
1973
20:00
Kino Metropol Celje
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
20:15
Maribox
Benedetta
(Benedetta )
2021
20:30
Kino Bežigrad
Cenzorka
(Censor )
2021
20:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Kaj vidimo, ko se ozremo v nebo?
(Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?)
2021
20:50
Kosovelova dvorana
O naključju in domišljiji
(Guzen to sôzô)
2021
21:15
Kinodvor
Dekle in pajek
(Das Mädchen und die Spinne)
2021
21:15
Kino Komuna
Labodji spev
(Swan Song)
2021

ned., 21.11.2021



11:00
Kino Komuna
Francoska depeša
(The French Dispatch )
2021
11:00
Kinodvor
Kaj vidimo, ko se ozremo v nebo?
(Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?)
2021
15:30
Kino Komuna
Bergmanov otok
(Bergman Island )
2021
15:30
Kinodvor
Bertov dnevnik
(Berts dagbok)
2020
15:30
Kosovelova dvorana
Moje življenje kot Lotta
(Mein Lotta-Leben )
2019
15:30
Linhartova dvorana
Vzporedni materi
(Madres paralelas )
2021
16:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Belmondo veličastni
(Le Magnifique )
1973
17:30
Maribox
Pariz, 13. okrožje
(Les Olympiades, Paris 13e )
2021
18:00
Kinodvor
Služabniki
(Služobnici)
2020
18:00
Kino Bežigrad
Vojvoda
(The Duke )
2020
18:10
Kosovelova dvorana
Kupe št. 6
(Hytti nro 6)
2021
18:20
Kino Komuna
Najbolj grozen človek na svetu
(Verdens verste menneske)
2021
18:30
Linhartova dvorana
Jezdeci pravice
(Retfardighedens ryttere)
2020
18:40
Dvorana Slovenske kinoteke
Alica v mestu čudes
(Alicia en el pueblo de maravillas)
1991
20:00
Kino Metropol Celje
Junak
(Ghahreman)
2021
20:00
Maribox
O naključju in domišljiji
(Guzen to sôzô)
2021
20:30
Kino Bežigrad
O naključju in domišljiji
(Guzen to sôzô)
2021
21:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Nori Pierrot
(Pierrot le Fou )
1965
21:00
Kosovelova dvorana
Vorteks
(Vortex )
2021
21:15
Linhartova dvorana
Jagnje
(Dyrid)
2021
21:15
Kinodvor
Luknja
(Il Buco )
2021
21:15
Kino Komuna
Pariz, 13. okrožje
(Les Olympiades, Paris 13e )
2021