sre., 20.11.2019



11:00
Kinodvor
Lillian
(Lillian )
2019
14:45
Linhartova dvorana
Dnevi, ki prihajajo
(Els dies que vindran )
2019
15:00
Kino Komuna
Lara
(Lara)
2019
15:00
Kosovelova dvorana
Žvižgači
(La Gomera )
2019
15:15
Kinodvor
Zbogom, sin moj
(Di jiu tian chang )
2019
16:30
Dvorana Slovenske kinoteke
Jaz sem Kuba
(Soy Cuba)
1964
16:45
Linhartova dvorana
Resnica
(La vérité)
2019
17:00
Kosovelova dvorana
Monos
(Monos )
2019
17:00
Kino Komuna
Tommaso
(Tommaso )
2019
18:00
Maribox
Portret mladenke v ognju
(Portrait de la jeune fille en feu)
2019
18:45
Kinodvor
Ajka
(Ajka )
2018
18:45
Dvorana Slovenske kinoteke
Jacquot iz Nantesa
(Jacquot de Nantes )
1991
19:00
Kosovelova dvorana
Dnevnik Diane Budisavljević
(Dnevnik Diane Budisavljević )
2019
19:00
Linhartova dvorana
Jaz sem Frenk
(Jaz sem Frenk )
2019
19:00
Kino Bežigrad
Razbijalka sistema
(Systemsprenger )
2019
19:15
Kino Komuna
Marianne & Leonard: Ljubezenske pesmi
(Marianne & Leonard: Words of Love )
2019
20:00
Kino Metropol Celje
Modrček
(The Bra )
2018
20:15
Maribox
Razbijalka sistema
(Systemsprenger )
2019
21:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Sreča
(Le bonheur )
1965
21:10
Kinodvor
Nočna izmena
(Morto Nao Fala )
2018
21:15
Kino Bežigrad
Bacurau
(Bacurau )
2019
21:15
Kosovelova dvorana
Prekla
(Dilda)
2019
21:20
Linhartova dvorana
Zombi otrok
(Zombi Child )
2019
21:30
Kino Komuna
Tovarna
(Zavod )
2018

čet., 21.11.2019



11:00
Kinodvor
Gospodov glas
(Az Ur hangja)
2018
14:45
Kosovelova dvorana
Božanska ljubezen
(Divino amor)
2019
14:45
Kinodvor
Šivi
(Šavovi )
2019
15:00
Kino Komuna
Družinska romanca d.o.o.
(Family Romance, LLC )
2019
15:00
Linhartova dvorana
Moj najboljši profil
(Celle que vous croyez)
2019
16:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Lucia
(Lucia )
1968
16:45
Kinodvor
Bog obstaja, ime ji je Petrunija
(Gospod postoi, imeto i'e Petrunija)
2019
16:50
Kosovelova dvorana
Gangster, policist, hudič
(Akinjeon)
2019
17:00
Kino Komuna
Mladi Ahmed
(Le Jeune Ahmed )
2019
17:00
Linhartova dvorana
Zajec Jojo
(Jojo Rabbit)
2019
18:00
Maribox
O neskončnosti
(Om det oändliga)
2019
19:00
Kinodvor
Angelo
(Angelo)
2018
19:00
Kino Bežigrad
Danska
(Danmark )
2017
19:00
Kino Komuna
Nesrečniki
(Les Misérables )
2019
19:00
Kosovelova dvorana
O, čudovita noč
(O Beautiful Night )
2019
19:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Smrt birokrata
(La muerte de un burócrata)
1966
19:20
Linhartova dvorana
Obtožujem!
(J'accuse )
2019
19:45
Maribox
Zgodbe iz kostanjevih gozdov
(Zgodbe iz kostanjevih gozdov)
2019
20:00
Kino Metropol Celje
Medtem ko vas ni bilo
(Sorry We Missed You )
2019
21:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Brez strehe in zakona
(Sans toit ni loi )
1985
21:00
Kino Bežigrad
Prekla
(Dilda)
2019
21:15
Kinodvor
Agova hiša
(Shpia e Ages)
2019
21:15
Kino Komuna
Mlečni zobje
(Babyteeth )
2019
21:15
Kosovelova dvorana
Svoboda
(Liberté )
2019
21:45
Linhartova dvorana
Zastrupljeni zombiji
(Soy toxico )
2018

pet., 22.11.2019



11:00
Kosovelova dvorana
Kraljestvo
(El reino )
2018
11:00
Kinodvor
Nevidno življenje Evridike
(A Vida Invisível de Eurídice Gusmao )
2019
15:00
Kino Komuna
Lillian
(Lillian )
2019
15:00
Kosovelova dvorana
Mleko
(Mjölk)
2019
15:00
Kinodvor
Ray in Liz
(Ray & Liz )
2018
15:00
Linhartova dvorana
Vsak dan je dober dan
(Nichinichi Kore Kojitsu)
2018
17:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Cléo od petih do sedmih
(Cléo from 5 to 7)
1962
17:00
Kosovelova dvorana
Monos
(Monos )
2019
17:00
Linhartova dvorana
Odpelji me na lepše
(Take Me Somewhere Nice )
2019
17:20
Kinodvor
Joel
(Joel)
2018
17:30
Kino Komuna
Medtem ko vas ni bilo
(Sorry We Missed You )
2019
18:00
Maribox
Medtem ko vas ni bilo
(Sorry We Missed You )
2019
18:45
Kino Bežigrad
Nerešeni primer Daga Hammarskjölda
(Cold Case Hammarskjold )
2019
19:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Spomini na nerazvitost
(Memorias del subdesarrollo)
1968
19:10
Linhartova dvorana
Nesrečniki
(Les Misérables )
2019
19:15
Kosovelova dvorana
O neskončnosti
(Om det oändliga)
2019
19:30
Kinodvor
Foter
(Baštata)
2019
19:45
Kino Komuna
Semiš jakna
(Le daim)
2019
20:00
Maribox
Izdajalec
(Il Traditore )
2019
20:00
Kino Metropol Celje
Nevidno življenje Evridike
(A Vida Invisível de Eurídice Gusmao )
2019
21:00
Kosovelova dvorana
Ema
(Ema)
2019
21:10
Kino Bežigrad
Nočna izmena
(Morto Nao Fala )
2018
21:15
Dvorana Slovenske kinoteke
Tatovi teles
(Body Snatchers)
1993
21:20
Linhartova dvorana
Sinonimi
(Synonymes )
2019
21:20
Kinodvor
Zgodbe iz kostanjevih gozdov
(Zgodbe iz kostanjevih gozdov)
2019
21:30
Kino Komuna
Bacurau
(Bacurau )
2019

sob., 23.11.2019



11:00
Kinodvor
Proč s čarovnico
(Zlogonje )
2018
14:45
Kosovelova dvorana
Nenavaden teden s Tesso
(Mijn bijzonder rare week met Tess)
2019
15:00
Kinodvor
Danska
(Danmark )
2017
15:00
Kino Komuna
Skrito življenje
(A Hidden Life )
2019
15:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Vas na obali
(La Pointe-Courte )
1955
16:30
Kosovelova dvorana
Portret mladenke v ognju
(Portrait de la jeune fille en feu)
2019
17:00
Dvorana Slovenske kinoteke
Gospodične imajo 25 let
(Les demoiselles ont eu 25 ans )
1993
17:15
Kinodvor
Taiki
(Taiki )
2019
18:00
Maribox
Lara
(Lara)
2019
18:15
Dvorana Slovenske kinoteke
Do neke točke
(Hasta cierto punto )
1983
18:20
Kino Komuna
Konje krast
(Ut og stjaele hester)
2019
19:00
Kino Bežigrad
Fotograf
(Photograph )
2019
19:00
Kinodvor
Jaz sem Frenk
(Jaz sem Frenk )
2019
19:00
Kosovelova dvorana
Nerešeni primer Daga Hammarskjölda
(Cold Case Hammarskjold )
2019
19:30
Linhartova dvorana
Mlečni zobje
(Babyteeth )
2019
20:00
Maribox
Obtožujem!
(J'accuse )
2019
21:00
Kino Komuna
Izdajalec
(Il Traditore )
2019
21:10
Kino Bežigrad
Marianne & Leonard: Ljubezenske pesmi
(Marianne & Leonard: Words of Love )
2019
21:30
Kinodvor
Prva ljubezen
(Hatsukoi )
2019
21:30
Kosovelova dvorana
Ritem udarcev
(Beats)
2019

ned., 24.11.2019



11:00
Kosovelova dvorana
Loti in izgubljeni zmaji
(Lotte ja kadunud lohed)
2019
11:00
Kinodvor
Naše matere
(Nuestras madres )
2019
15:00
Kinodvor
Anbessa
(Anbessa )
2019
15:00
Kino Komuna
Dnevi, ki prihajajo
(Els dies que vindran )
2019
15:00
Kosovelova dvorana
Kolonija: mularija
(Une colonie)
2018
15:00
Linhartova dvorana
Mlečni zobje
(Babyteeth )
2019
16:50
Kinodvor
Bik
(Bull )
2019
17:00
Kino Komuna
Luč mojega življenja
(Light of My Life)
2019
17:15
Kosovelova dvorana
Tovarna
(Zavod )
2018
17:20
Linhartova dvorana
O neskončnosti
(Om det oändliga)
2019
18:00
Maribox
Foter
(Baštata)
2019
19:00
Kino Bežigrad
Mladi Ahmed
(Le Jeune Ahmed )
2019
19:00
Kinodvor
Zastrupljeni zombiji
(Soy toxico )
2018
19:15
Linhartova dvorana
Resnica
(La vérité)
2019
19:20
Kino Komuna
Mleko
(Mjölk)
2019
19:30
Kosovelova dvorana
Wilcox
(Wilcox)
2019
19:45
Maribox
Nevidno življenje Evridike
(A Vida Invisível de Eurídice Gusmao )
2019
20:45
Kinodvor
Bacurau
(Bacurau )
2019
20:50
Kino Bežigrad
Nevidno življenje Evridike
(A Vida Invisível de Eurídice Gusmao )
2019
21:00
Kosovelova dvorana
Joel
(Joel)
2018
21:20
Kino Komuna
Gangster, policist, hudič
(Akinjeon)
2019
21:20
Linhartova dvorana
Nesrečniki
(Les Misérables )
2019